Astrid Garden

Astrid Garden je výjimečný
komorní projekt v srdci Holešovic

O Projektu

Kombinací kvalitní architektury, čistého designu a moderních technologií vzniká komplex budov, ve kterém bude radost pracovat i žít. Astrid Garden plně respektuje průmyslovou historii místa, ale díky přístupu autorů zde vnikne nadčasový projekt, ve kterém se bude skvěle žít i pracovat. Díky množství organických prvků a doplňků jako jsou zelené stěny ve společných prostorách, zatravněné střechy, vzrostlé stromy ve vnitrobloku vznikne v srdci Holešovic zelená oáza. Koncept uzavřeného prostoru zajistí pocit bezpečí a klidu. Současné technické vymoženosti zajistí pocit dokonalého komfortu.

Místo, kde je radost tvořit, rozhodovat,
plánovat, jednat, žít…

Architektura

Projekt Astrid Garden v Holešovicích na Praze 7 představuje kreativní městskou zástavbu ve formě nápadité přestavby na víceúčelový areál.
Zatímco průčelí na jižní straně představuje komerční prostory, směrem na sever se otevírá rezidenční část s výhledem na sportovní areál.
Srdcem přestavby je urbanizovaná vnitřní zahrada vytvářející klidné prostředí pro byty orientované do vnitrobloku.
Architektonické pojetí vychází z moderní reinterpretace historického industriálního stylu typického pro tuto část města.

Bogle Architects je několika cenami ověnčené architektonické a designové studio, které založil v roce 2012 Ian Bogle. Kromě Londýna kancelář působí i v Praze a v Hong Kongu. Zabývá se širokou škálou prestižních domácích i mezinárodních projektů napříč Jižní Amerikou, Evropou, Středním Východem, Asií a Spojeným královstvím.