financing

Financování dotovanou hypotékou od UBM Development Czechia
s garancí úrokové sazby 2,99 %
při koupi bytu 1+kk nebo 2+kk


Ve spolupráci s partnery projektu, společností HYPOASISTENT s.r.o. a Raiffeisenbank a.s., byl pro klienty projektu Astrid Garden připraven hypoteční produkt umožňující nízké měsíční splátky a nízké RPSN díky úrokové sazbě 2,99 % s dobou fixace na 2 roky.


Hypotéka se stává dostupnější, protože vlivem nízkých splátek dosáhne poptávající na vyšší hodnotu hypotéčního úvěru a stačí mu pro jeho získání nižší příjmy. Po ukončení fixace za 2 roky lze očekávat nižší inflaci a tím i nižší úrokové sazby.


Pohodlné vyřízení a čerpání hypotéky zajišťují zkušení specialisté HYPOASISTENT a poskytovatelem dotované hypotéky je bankovní dům Raiffeisenbank.


Doba fixace začíná běžet od schválení úvěru a končí za 2 roky. Klient bude čerpat hypotéku po kolaudaci, kdy obdrží výzvu k úhradě ceny. Za tímto účelem hypotéku načerpá a začne ji splácet měsíčně nízkými splátkami, které budou odpovídat úrokové sazbě 2,99 %. Na konci fixace dostane majitel bytu od banky nabídku nové sazby, kterou může přijmout nebo vyjednávat o lepší sazbě či zdarma refinancovat s jinou bankou.

we will help you with a mortgage


Dear Clients, we can help you finance part of the asking price by helping you arrange a mortgage, best conditions guaranteed, thanks to our cooperation with mortgage partner HYPOASISTENT. We offer clients of the project

The benefits of financing with the HYPOASISTENT service

free consultation, all services provided by HYPOASISTENT are free, you will work with a personal mortgage specialist who will:

Please note that the HYPOASISTENT service is only provided to clients who enter into a mortgage loan agreement through HYPOASISTENT.

Mortgage loan financing
without the HYPOASISTENT service

If you decide not to use the HYPOASISTENT service, you take upon yourself the obligation to ensure the processes specified below and responsibility for the timely submission of all documents and the timely drawdown of the loan for the payment of the purchase price.

For clients who arrange a mortgage loan through the HYPOASISTENT service, the personal mortgage specialist assigned to a particular client will deal with all the above obligations.

hypoasistent

Mortgage specialists

HYPOASISTENT s.r.o., Sokolovská 81/5, 186 00 Praha 8, www.hypoasistent.cz

Věra Mášková

Věra Mášková

maskova@hypoasistent.cz
+420 775 249 820
Ing. Hana Vojáková

Ing. Hana Vojáková

vojakova@hypoasistent.cz
+420 731 650 580